فقیر – بیچاره تصویر تلگرام میلیون اخبار حوادث

فقیر – بیچاره: تصویر تلگرام میلیون اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیس غوغا کرد/ بیرانوند نشان داد یک پرسپولیسی تمام عیار است ، پیوس

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم در دیدار برابر پدیده خوب کار کرده است. 

پرسپولیس غوغا کرد/ بیرانوند نشان داد یک پرسپولیسی تمام عیار است ، پیوس

پیوس: پرسپولیس غوغا کرد/ بیرانوند نشان داد یک پرسپولیسی تمام عیار است

عبارات مهم : علیپور

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید این تیم در دیدار برابر پدیده خوب کار کرده هست.

فرشاد پیوست در گفت وگو با ایسنا، راجع به پیروزی پرسپولیس برابر پدیده مشهد اظهار کرد: هفته های نخست لیگ هر لحظه این گونه هست. با در نظرگرفتن این که تیم ها در شرایط بدنسازی هستند الان نمی توانیم انتظار داشته باشیم بازی های خوبی ببینیم. من فکر می کنم باید تا هفته سوم و چهارم صبر کنیم تا بدن بازیکنان از شرایط بدنسازی خارج شود. با این حال فکر می کنم پرسپولیس خیلی خوب برابر پدیده ظاهر شد و سه امتیاز با ارزش کسب کرد.

او افزرود: در دیدار برابر پدیده شاهد بودیم بازیکنان دوندگی زیادی داشتند و معلوم بود تیم جهت برد وارد زمین شده است هست. از همان ابتدا علی علیپور و سیامک نعمتی با دوندگی و تلاش زیاد توانستند وقت خوبی روی دروازه حریف ایجاد کنند و همین تلاش ها هم باعث شد در دقایق ابتدایی یک پنالتی کسب کنیم. در کل اعتقاد دارم پرسپولیس در بازی برابر پدیده غوغا کرد.

پرسپولیس غوغا کرد/ بیرانوند نشان داد یک پرسپولیسی تمام عیار است ، پیوس

پیوس در بخش دیگری از صحبت هایش راجع به نیمکت نشینان پرسپولیس در دیدار برابر پدیده تصریح کرد: نیمکت ضعیفی نسبت به سال های قبل داریم. باید بپذیریم جدایی بعضی بازیکنان تاثیر زیادی روی تیم خواهد داشت. الان اکثر بازیکنان جوان هستند و اگر یکی از بازیکنان مهم مصدوم شود با مسئله روبه رو می شویم. پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم بود و ای کاش بازیکنان شرایط این تیم را درک می کردند و حداقل تا نیم فصل می ماندند. مثلاً واقعا لذت بردم بیرانوند با این که پیشنهادات خوبی داشت قبول کرد تا نیم فصل بماند. او با این کارش نشان داد یک پرسپولیسی تمام عیار هست. بهتر بود سایر بازیکنانی که جدا شدند هم کمی به پرسپولیس فکر می کردند.

او هم چنین در پاسخ به این پرسش که آیا علی علیپور شانس آقای گلی دارد یا خیر؟ گفت: علیپور بازیکنان بسیار باهوش و خوبی است که گل زدن را بلد هست. او با گلزنی لیگ را شروع کرده و اگر در هر بازی یک گل بزند می تواند آقای گل شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم در دیدار برابر پدیده خوب کار کرده است. 

پیوس در آخر خاطرنشان کرد: کار در تیم در نیم فصل اول بسیار سخت هست. برانکو خودش بهتر می داند اگر تیمش در بازی های خانگی یک شیوه بازی را گزینش کند و در بازی های خارج از منزل شیوه دیگری را که در مجموع دو بازی حداقل ۴ امتیاز بگیرد، در آخر فصل شانس زیادی جهت قهرمانی خواهد داشت.

واژه های کلیدی: علیپور | بازیکنان | بیرانوند | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz