فقیر – بیچاره تصویر تلگرام میلیون اخبار حوادث

فقیر – بیچاره: تصویر تلگرام میلیون اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث اخاذی تلگرامی از زن جوان

مردی که با دسترسی به عکس‌های شخصی زنی جوان از او 30‌ میلیون تومان اخاذی کرده بود، دستگیر شد. 

اخاذی تلگرامی از زن جوان

عبارات مهم : تصویر

مردی که با دسترسی به تصویر های شخصی زنی جوان از او 30 میلیون تومان اخاذی کرده بود، دستگیر شد.

زنی جوان چندی قبل به پلیس فتای مشهد مراجعه و علیه مردی ناشناس شکایت کرد. او گفت: من با این مرد از طریق خبر رسان تلگرام آشنا شدم و مدتی با هم چت می کردیم. من کار با خبر رسان تلگرام را به خوبی بلد نیستم. به همین علت یک روز هنگامی که او به من گفت رمزی برایم ارسال شده است است و آن عددها را خواست به او دادم. مدتی بعد فهمیدم این مرد تصویر های شخصی من را از طریق خبر رسان تلگرام به دست آورده هست. از آن به بعد بود که ترساندن ها شروع شد.

مرد غریبه به من گفت اگر 30 میلیون تومان به او نپردازم، تصویر ها را منتشر می کند. ابتدا تلاش کردم در برابرش مقاومت کنم، ولی فایده ای نداشت، بعد تلاش کردم هرطور شده است از او وقت بگیرم تا چاره ای پیدا کنم، ولی او برایم ضرب الاجل تعیین کرد و در نهایت مجبور شدم 30 میلیون تومان را به هر مشکل ای که بود تهیه کنم و جهت حفظ آبرویم به آن مرد بپردازم. مرد غریبه هنگامی که پول را گرفت دیگر به من کاری نداشت و تهدیدهایش تمام شد، ولی من که از ماجرا به شدت ناراحت بودم، بعد از آنکه به تمام جوانب عنوان فکر کردم تصمیم گرفتم از این فرد شکایت کنم».

اخاذی تلگرامی از زن جوان

مأموران بعد از دریافت این شکایت درحالی که فهمیده بودند متهم از زن جوان درخواست رابطه نامشروع نیز کرده، تحقیقات گسترده ای را انجام دادند و در نهایت با سرنخ هایی که به دست آوردند توانستند متهم را شناسایی کنند. آنها فهمیدند متهم مشهد را ترک کرده هست، به همین علت در کمین نشستند تا اینکه هنگامی که این مرد با هواپیما به مشهد بازگشت، او را در گیت ورودی فرودگاه هاشمی نژاد بازداشت کردند.

متهم بعد از دستگیری به جرم خود اعتراف کرد و گفت بعد از اینکه توانسته رمز نسخه دسک تاپ خبر رسان تلگرام زن جوان را به دست بیاورد، تصویر های او را کپی کرده تا به نقشه شومی که کشیده بود برسد.

مردی که با دسترسی به عکس‌های شخصی زنی جوان از او 30‌ میلیون تومان اخاذی کرده بود، دستگیر شد. 

متهم دستگیرشده بعد از تکمیل پرونده جهت سیر روال قانونی و رأی نهایی به دادسرای خاص جرائم رایانه ای اعزام شد.

سرهنگ جواد جهانشیری، مدیر پلیس فتای استان خراسان رضوی، با اشاره به این پرونده به شهروندان توصیه کرد هرگز به علت وحشت از افشای اطلاعات شخصی، از خواسته های نامشروع افراد مجرم تمکین نکنند و با مراجعه به پلیس، فرد اخاذ و مجرم را به دست قانون بسپارند.

شرق

اخاذی تلگرامی از زن جوان

واژه های کلیدی: تصویر | تلگرام | میلیون | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz