فقیر – بیچاره تصویر تلگرام میلیون اخبار حوادث

فقیر – بیچاره: تصویر تلگرام میلیون اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی واکنش جهانی به اتهام زنی‌های تازه ترامپ

رهبران اقتصادی دنیا به تازه‌ترین دور از اتهامات ترامپ مبنی بر به راه انداختن جنگ ارزی و تضعیف عمدی ارزش پول کشورهایشان شدیدا تصویر العمل نشان دادند.

واکنش جهانی به اتهام زنی‌های تازه ترامپ

واکنش جهانی به اتهام زنی های تازه ترامپ

عبارات مهم : اروپا

رهبران اقتصادی دنیا به تازه ترین دور از اتهامات ترامپ مبنی بر به راه انداختن جنگ ارزی و تضعیف عمدی ارزش پول کشورهایشان شدیدا تصویر العمل نشان دادند.

به گزارش ایسنا به نقل از بلومبرگ، در حاشیه نشست وزرای دارایی گروه ۲۰ در بوینس آیرس آرژانتین، مقامات آلمان، ژاپن و آفریقای جنوبی مواضع ترامپ را رد کردند. ترامپ در حملات توئیتری دیروز خود، چین، اتحادیه اروپا و سایر کشورهای دنیا را متهم به اخلال عمدی در ارزهای خود کرده بود. دنیل مینل- قائم مقام مدیر بانک مرکزی آفریقای جنوبی گفت: اتهامات ناعادلانه مدیر جمهور آمریکا بیش از یک ترساندن است و اثرگذاری آن ها بر اقتصاد جهانی شروع شده است هست. این بیانات باعث ایجاد ناامنی، اثرگذاری بر اطمینان فعالان اقتصادی و واکنش‌ها بازار می شود. این اثرگذاری ها پیش از ان که نخستین تیر از زبان ترامپ شلیک شود شروع شده است بود.

ترامپ ترساندن کرده است بر کلیه کالاهای وارداتی از چین تعرفه وضع خواهد کرد و در عین حال چین و اتحادیه اروپا را به تلاش جهت به راه انداختن یک جنگ ارزی متهم کرده هست. این بیانات ترامپ در کنار انتقاد از بانک مرکزی جهت زیاد کردن قیمت بهره، باعث کم کردن ارزش دلار در معاملات جهانی شد. استیون منوچین- وزیر خزانه داری آمریکا- جهت آرام کردن فعالان گفت ترامپ کاملا از استقلال بانک مرکزی حمایت می کند و قصد دخالت در بازار ارز را ندارد.

واکنش جهانی به اتهام زنی‌های تازه ترامپ

اولاف شولتس- وزیر دارایی آلمان- هم در تصویر العمل به بیانات ترامپ با رد بازی با واحد پول اروپایی گفت: سیاست های پولی اتحادیه اروپا بسیار عقلانی است و ما به فکر خلق موفقیت های اقتصادی با دستکاری در قیمت ارز نیستیم.

از جانب ژاپنی ها هم هوراهیکوکورودا- مدیر بانک مرکزی ژاپن- گفت ترامپ در خصوص تقویت دلار اشتباه می کند: جهت آمریکا و اقتصاد جهانی، تقویت دلار چیز بدی نیست. کریستین لاگارد- مدیر صندوق بین المللی پول نیز از ترامپ خواست تا به بانک مرکزی این کشور اجازه دهد سیاست های پولی مورد نیاز خود را ادامه دهد.

رهبران اقتصادی دنیا به تازه‌ترین دور از اتهامات ترامپ مبنی بر به راه انداختن جنگ ارزی و تضعیف عمدی ارزش پول کشورهایشان شدیدا تصویر العمل نشان دادند.

وی افزود: استقلال یک فاکتور کلیدی هست. استقلال بانک های مرکزی همواره یکی از ارزش های صندوق بوده است.

واژه های کلیدی: اروپا | مرکزی | آمریکا | اقتصادی | وزیر خزانه داری آمریکا | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz